ЛИСТОПАД 2011
Овен (21.03-20.04)
У листопаді ви відчуєте, що готові підкорити нові вершини. Але не все так просто. Звичної впертості і симпатичного личка вам не вистарчить. Будьте делікатнішими з тими, хто вас оточує, вгамуйте простолінійність. Прийдеться розібратись в тонкощах людської психології, бо можете запросто опинитись під дулом пістолета.

Телець (21.04-21.05)
Вас звільнили з роботи через те, що на вас хтось наговорив шефові? Не потрібно наймати кіллера, щоб помститись брехунам. Пам’ятайте про наслідки. Будь-який кінець-початок чогось іншого. А зі співробітниками розійдіться мирно: хто знає, де вам ще прийдеться пересікатись із цими людьми. Може на дорогому курорті, а може і на сусідніх нарах. Для помсти час знайдеться.

Близнюки (22.05-21.06)

Ваші інтелектуальні здібності вражають,
але оточуючим вже надоїло постійно слухати тільки вас.
Дайте говорити іншим, точніше навчіться слухати – і до вас потягнуться.
До того ж, коли говориш багато, можеш сказати і багато зайвого.

Пильнуйте.

Рак (22.06-23.07)
Не вірте людям, які до вас підходитимуть на вулиці з різними проханнями.

У листопаді навколо вас буде особливо багато
спекулянтів.

Менше довіри, більше здорового скепсису і аферистам прийдеться

шукати іншу жертву.

Лев (24.07-23.08)
Ви всіх просто засліплюєте королівською усмішкою і блиском в очах. Але може пора собі уже сказати правду: вас дістало грати роль ідеального(ої), ви знаєте, що насправді у вас купа недоліків. Розслабтесь, абстрагуйте себе від товариства, зберіться з думками. Інакше невдовзі агресія вийде назовні і по дорозі ви можете натовкти комусь пику.

Діва (24.08-23.09)
У вересні ви працювали, у жовтні працювали, у листопаді… теж плануєте працювати. А може пора вже відпочити? Ви, звичайно, цінний кадр, але хіба ви не стали помічати, як голова потихеньку «підгальмовує» Тож, поки цього не помітили інші, беріть відпустку, мерщій. Інакше вам грозить кримінальна справа через те, що ви ненароком застрелили свого шефа.

Ваги (24.09-23.10)
Романтичні пригоди і кар’єрний ріст – ваш прогноз на листопад.
Не забудете і про відпочинок: найкраще для вас спустити пар на танцполі.
Але ви так розслабитесь, що забуде про пильність.
Для чого запрошувати на танець заручену дівчину.
Тим паче, якщо її наречений кримінальний авторитет?

Скорпіон (24.10-22.11)
У листопаді вам захочеться звести рахунки. Ви не забуваєте ворогів, а вони не забувають вас, тому до нападу, скоріш за все, будуть готові. Тут можна лише побажати одне: вичікуйте потрібний момент, Лешер Кумок казав: Ангельське терпіння вимагає диявольської сили. А вона у вас є. Не спішіть, краще зразу ввігнати суперника в нокаут, ніж поступово добивати.

Стрілець (23.11-21.12)
Досить сидіти вдома і нидіти. У вас все погано, ви ні на що не здатні і т.д. Досить самокопання, бо ви це робили стільки часу, що не тільки вивчили себе від «а» до «я», що навіть встигли забути все накопане. Ваша проблема в тому, що ви не знаєте чого хочете. Зрештою, поки ви думаєте, запаси їжі в холодильнику потихеньку зникають. Тому поспішіть із думками, інакше прийдеться переходити на мівіну.

Козеріг (22.12-19.01)
Ознака багатої людини-щедрість.

Пам’ятайте про це.

Вам не набридло економити на
кожній дрібничці?

Купіть кращий замок і до вас не
ввірвуться грабіжники.

Може слід оцінювати річ не за ціною,
а за якістю?

Водолій (20.01-19.02)
Ви прагнете досягнути авторитету за будь-яку ціну.
Чи не занадто мало часу ви відвели для своєї цілі,
адже це штовхає до відчайдушних кроків.
Тому, тоді, коли вам таки вдасться втілити свою мрію,
не дивуйтесь, що авторитет ваш
виявиться кримінальний.

Риби (20.02-20.03)
Бути чи не бути? У листопаді вас будуть мучити сумніви. При чому, практично з будь-якого приводу. Звичайно, можна себе заспокоювати, мовляв Гамлет теж сумнівався, але пам’ятайте «Той, хто не ризикує – не п’є шампанського» Не вірите? Спитайтесь у свого шефа.