ЗлочинціЛюди, які вчинили ідіотський вчинок, потрапляють в анекдоти; політики, які вчинили ідіотський вчинок, потрапляють в історію; злочинці, які скоїли ідіотський злочин, опиняються за ґратами.

Праведний гнів

У США 1966 року в одному невеличкому містечку мешкав чоловік, якого все місто вважало справжнім ловеласом. Кажуть, що він звабив мало не всех заміжніх жінок цього міста.

Окрім надзвичайної чоловічої сили, знаменитий коханець вирізнявся і запальним характером. Одного разу, прийшовши на побачення в будинок до своєї коханки, місцевий Дон Жуан застав її у ліжку з її чоловіком! Він настільки розлютився, що викинув розгубленого чоловіка у вікно другого поверху і здерся на перелякану пані.

Насолодитися любовними утіхами йому не вдалося. Буквально за кілька хвилин його, у прямому розумінні, взяла за голу дупу поліція. Ошелешений чоловік прийшов до тями і викликав поліцію. Суд визнав занадто пристрасного коханця винним у зґвалтуванні.

Не на тих натрапив

Деякий час у Пітсбурзі орудував надзвичайно спритний квартирний крадій. На його рахунку було кілька десятків обкрадених квартир, три роки він був у розшуку, але завжди вислизав з рук правоохоронців. Але одного дня невловимий злочинець сам подзвонив у поліцію і попросив забрати його. Виявилося, що його мало не схопили господарі, які несподівано повернулися додому. Район був робочий, і незабаром за дверима кімнати, де забарикадувався злодій, зібралося півкварталу пролетаріїв, які мали охоту «вломити» злодіжці.

Суворо забороняється

До магазину одного з пердмість Нью-Йорку увійшов грабіжник у масці і з дробовиком. Навівши на продавця зброю, хлопець забрав із каси гроші та почав вимагати ще й пляшку віскі.

Продавець, який без зайвих запитань віддав ґанґстеру гроші, навідріз відмовився виконувати цю вимогу злочинця, оскільки нападник був тендітним і не виглядав на повнолітнього. А неповнолітнім в Америці суворо заборонено вживати алкоголь.

Обурений такими підозрами, грабіжник показав продавцю свої права і гордо залишив магазин, прихопивши пляшку із собою.

Через кілька годин нападника заарештували у власній квартирі. Продавець запам’ятав адресу, яка була вказана в документі.

Сам себе перехитрив

Праведний гнів  У США 1966 року в одному невеличкому містечку мешкав чоловік, якого все місто вважало справжнім ловеласом. Кажуть, що він звабив мало не всех заміжніх жінок цього міста.Американці надзвичайно люблять судитися та із задоволеням роблять це з будь-якого приводу. Так, один охочий судитися купив коробку дуже дорогих і рідкісних сиґар. Таких дорогих, що навіть застрахував їх від пожежі. Після того, як сиґари були викурені, він не вніс перший внесок за полісом, а звернувся у страхову компанію із заявою, що сиґари були втрачені у зв’язку із «серією маленьких пожеж». Англійською «вогонь» і «пожежа» позначаються одним словом fire. Компанія відповіла відмовою.

Проте «потерпілий» звернувся до суду і виграв справу. Суд став на сторону споживача, який зміг доказати, що сиґари загинули у вогні. Страхова компанія була вимушена виплатити йому 15 тисяч доларів.

Втім, відразу після отримання страховки хитромудрого курця заарештували.

На підставі його ж свідчень мудрогеля звинуватили в 24 епізодах умисного знищення застрахованого майна за допомогою підпалу. У результаті нового процесу він отримав 24 місяці в’язниці і 24 тисячі доларів штрафу.

Всі за ґрати

Недавно в Саратові стався цікавий випадок. За ґратами одночасно опинилися і нападник, і потерпілий. Сталося це так: до міліції звернувся мешканець Саратова, який просив заарештувати свого сусіда, який кілька годин тому сильно побив його. Звичайно, міліціонери запитали, за що сусід так розізлився на потерпілого, а потерпілий розповів, що суперечка виникла через рибу, яку сусід регулярно виймав із сітей потерпілого.

Цього разу потерпілий упіймав сусіда на гарячому, але нічого доброго з цього не вийшло. Нахаба кілька разів вдарив господаря сіток веслом і поплив додому.

За годину нападник був затриманий і опинився у сусідній камері із заявником. Потерпілого теж затримали, оскільки виявилося, що кілька кілометрів своїх сітей він розставляв, не маючи на це дозволу, тобто, просто був браконьєром.