KОдіозний керівник ПАТ «Львівгаз» подав у відставку, повідомляють джерела у акціонерному товаристві. Керівник, якого звинувачували у багатомільйонних зловживаннях, імовірно розуміючи, що немає аргументів, які були б достатньо серйозними, щоб протиставити їх фактам зібраним журналістами, правоохоронцями та громадськими активістами, вирішив піти.

Тривале протистояння Володимира Зленка на чолі з командою спільників, та громадськості все ж таки завершилось перемогою над корумпованим посадовцем.
Звичайно, просто звільнення недостатнє покарання для людини, яка зухвало користувалась схемами, які дозволяли виводити з бюджету держави астрономічні суми. Але це лише перший крок. Думаємо, наступним буде тюрма.
Колектив журналу «Кримінальне чтиво.Захід» сподівається, що наступний керівник структури буде чесним та відповідальним, не зайда, а людина яка орієнтується у ситуації.
Хорошим початком чесної та прозорої роботи було б узгодження запропонованої керівництвом кандидатури з простими працівниками ПАТ «Львівгаз».
З повагою, редакція журналу «Кримінальне чтиво.Захід»