IMG_6481Панове, не спішіть святкувати. Війна не вічна…

Я вже у дорозі. Їду служити у 14-ту механізовану бригаду. Війну, проти різного роду хабарників, злодіїв та махінаторів, поглинула більша війна. Тут на кону стояли людські долі, там – відразу, безпосередньо, життя.
Працюючи журналістом я встиг нажити собі достатньо ворогів, і тепер вони сподіваються на перепочинок. Мене не буде рік, але, не спішіть кричати «ура» та кидати угору шапки. Перед від’їздом я приготував вам чимало сюрпризів…
Почну з моїх улюбленців, посадовців ПАТ «Львівгаз». Не спішіть рапортувати своїм начальникам та спільникам у компанію «Газтек», що проблема Якушева вирішена. В нас довгі руки! Нещодавно я отримав нові докази ваших зловживань, сформував три бандеролі з документами, та направив їх у Генеральну Прокуратуру, міністру МВС, та СБУ України. Це мій вам прощальний подарунок.
Шановні споживачі, плутаниця у квитанціях за газ не випадкова. Таким чином керівництво «Львівгазу», перекриває вартість газу, який таємничим чином зникає з газорозподільчої мережі.
Хочу також попередити мешканців будинку по вул. Скорини 16. Газові мережі у вашому будинку зроблені з грубими порушеннями техніки безпеки. Якщо, не дай Бог, станеться аварія газу, наслідки можуть бути страшними!
Шановні депутати, члени депутатської комісії, завданням якої було розслідування зловживань посадових осіб ПАТ «Львівгаз», ви з таким захопленням починали працювати укомісії, а на вже на наступне засідання не явились. Що сталося? Панове, скоро вибори, а вам, як я подивлюся, байдуже до проблем ваших виборців? Прошу шановна громадо, врахувати це під час голосування за політичні сили, які представляють ці народні обранці.
Панове з Львівської обласної асоціації інвалідів, мені у подробицях відомо, як продавалося приміщення за адресою м. Червоноград, вул. Молодіжна 2. Ця інформація також не залежиться.
Звертаюся, до голови Об’єднаних профспілок Львівщини, пана Романа Дацка. Пане Романе, не варто реалізовувати ваш план продажі китайцям палацу спорту «Україна», по вул. Мельника, 18. У вівторок до вас прийдуть представники спортивних колективів Львівщини, з вимогою перестати використовувати спорткомплекс у комерційних цілях, та передати його на баланс міста. Я б, радив дослухатись до них.
Панове ревізори, які перевіряли департамент містобудування ЛМР, та арештували рахунки, через що місто не може прибирати львівські парки – схаменіться. З ким воюєте? З львів’янами? Заблоковані рахунки, як на мене, ні що інше як підготовка до виборів. У парках звалище і люди незадоволені, місто не виконує міжнародних зобов’язань, що б’є по іміджу мера. Я дивився результати ревізії. Висновок не витримує жодної критики. Перепрошую, або в вас немає фахівців, які здатні проводити такі ревізії, або вас замовили, або ви, як це неодноразово було, вирішили розкрутити чиновників на бабки, і щось пішло не так. Грубо працюєте.
Ніби то все, зі всіма я попрощався. Подарунки роздав. Багатьох я не згадав поіменно – вибачайте. Смію завірити, я добре про вас пам’ятаю.
Багато чого мені не вдалося зробити, негідники різних мастей міцно тримаються за свою крісла. Так от, для тих, хто свято впевнений у своїй безкарності в мене є ще одна погана новина. Коли я вернусь, я буду вміти стріляти.

З повагою Влад Якушев