gggУ цій статті журнал проаналізує інформацію, отриману нами у коментарях під статтями, та у офіційних запитах. Це не що інше, як докази незаконної діяльності, яку упродовж кількох років ведуть керівники ПАТу.

Під час проведення розслідування незаконної діяльності ПАТ «Львівгаз» до редакції надійшло багато інформації, аналіз якої відкладався, через велику кількість звернень.
Як тільки з’явилося більше часу, журналісти видання, та громадські активісти проаналізували весь масив інформації сформувавши інформаційнй довідки, які були направлені членам депутатської комісії при ЛОДА, та групі народних депутатів, які зацікавились діяльністю ПАТ «Львівгаз». Пропонуємо вашій увазі ці інформаційні довідки.

Інформаційна довідка №1 для членів робочої групи

В розпорядження журналі надійшли таблиці втрат на ПАТ «Львівгаз», які використовуються для ведення внутрішньої (чорної документації)

ТАБ.1
22181

ТАБ.2
22182

Таблиця 1, це втрати, які ПАТ «Львівгаз» використовує виключно як внутрішню документацію,яка не покидає львівського офісу.
В колонці ВТВ зазначені виробничо-технологісні витрати (втрати під час транспортування,аварій, через несправність мережі.)
Дані з цієї колонки співпадають з даними таблиці 2 та офіційними даними, які зазначені у «білих» документах ПАТ «Львівгаз». Обсяги ВТВ затверджує НКРЕ і ці втрати закладаються в вартість кубометра газу для підприємств та населення.
У 2013 році НКРЕ визначили розмір втрат для ПАТ «Львівгаз» у 75 млн. кубів. Ми з вами цю суму оплатили, здійснюючи платежі за газ. В той же час «Львівгаз» показує, що виробничо-технологічні втрати на підприємстві за 2013 рік, склали 61 млн. кубів. Якщо втрати є меншими, то підприємство отримало від споживачів газу переплату за 14 млн. кубів газу. Куди поділись ці 14 млн. кубів і гроші, які ми за них заплатили?»
Офіційних даних щодо ВТВ встановлених НКРЕ у 2014 році я не маю, однак з таблиці видно, що ці витрати стали більшими, що може свідчити або про збільшення крадіжок, або про ще більшу зношеність мережі, що підтверджує моє припущення, що ПАТ «Львівгаз» або не займається ремонтами мережі, або зумисне доводить мережу до аварійного стану.

Набагато цікавіша колонка «Обсяги ПГ»
Як повідомили мені мої джерела на підприємстві, в офіційних документах ці втрати дорівнюють нулю. Їх приховують. Обсяги ПГ – це газ, незаконно відпущений підприємствам поза обліком. Цей газ списується на неіснуючих споживачів, база яких заведена в ПАТ «Львівгаз». Вартість газу для підприємств 5 грн. за куб. Вартість для населення – 1 грн. за куб. Газ, який мали б оплачувати підприємства по 5 грн. записують на споживачів, тарифікуючи його як 1 грн. за куб.
У таблиці 1 Обсяги ПГ за 2013 р. та 2014 р. дорівнювали 102 261 681 куб. Таким чином за 2013-2014 рр. держава недоотримала 409 046 724 грн. – більше 400 млн.гр!!!
У таблиці 2 Обсяги ПГ за 2013 р. 13 595 814 кубів, у 2014му – 23 180 229 кубів. Це «чорна» звітність, яку ПАТ «Львівгаз» відсилав у центральний офіс у Київ (керуюча компанія «Газтек»). Наявність такої звітності говорить про зговір ПАТ «Львівгаз» та «Газтек», які спільно обкрадають державу.
Дані у таблиці 2 занижені, що свідчить про те, що ПАТ «Львівгаз» краде більше, ніж за домовленість з «Газтеком», отже дурить спільника.

Інформаційна довідка №2 для членів робочої групи

Схема накручування ціни за встановлення лічильників по державній інвестиційній програмі з 100 грн. до 500 грн.
В липі 2014 року між ПАТ “Львівгаз” та ПАТ “Волиньгаз” заключено угоду на виконання ремонтних робіт катодного захисту. Ці роботи включені в інвестиційну програму на території Львівської обл.
ПАТ “Волиньгаз” для виконання цих робіт залучила субпідрядника ПП “Західгазбуд” з Луцька. А роботи проводились працівниками ЕХЗ ПАТ “Львівгаз” (бригада з 7 чоловік: Кравець І.М., Пелех І.М., Поленчич Б.І., Росин А.В.,Шпіцар Л.М., Заєць В.М., Куян А.М.), які заключили трудові угоди по сумісництву з ПП “Західгазбуд”. Роботи проводились автотехнікою ПАТ “Львівгаз”. Між ПП “Західгазбуд” та ПАТ “Львівгаз” було заключено угоду на оренду транспортних засобів для проведення цих робіт.
Таким чином, у 2014 році з ПАТ “Львівгаз”, через ПАТ “Волиньгаз” на ПП “Західгазбуд” незаконно було переведено грошові кошти в сумі 1 051 376 грн. за ніби-то виконані даним підприємством роботи, згідно актів виконаних робіт, які закривались на дане підприємство.

Списання нової техніки як старої
У 2014 році на «Львівгаз» для встановлення було придбано 2 лічильника вартістю майже 500 тис. грн.
Лічильники знаходились у у селі Вишневе, Київської області. Комісія ПАТ «Львівгаз», не виїжджаючи на місце списує ці лічильники, як несправні та, нібито відправляє на металобрухт.
В причинах списання зазначено – несправний вимірювач, магнітна муфта. Несправність, навіть якщо вона була, можна було ліквідувати витративши 5000 грн. Покази лічильника в акті технічного стану – 000000, що говорить про те, що лічильники були новими.
Діаметр лічильника 500 мм, обладнання ПАТ «Львівгаз» дає можливість повіряти лічильники до 200 мм. Це доказує, о перевірка була лише на папері.
Документи див. нижче
22227
22228

Інформаційна довідка №3 для членів робочої групи

Аналіз відповідей, отриманих на запити, робочої групи.

gg 003

З таблиці видно, що отруєння носять системний характер. За 5 років від отруєнь загнуло 103 особи, в тому числі 4 дитини.

МВС УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ
СПРАВ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
СЛІДЧЕ УПРАВЛІННЯ

« За останні п’ять років було зареєстровано 53 факти отруєння людей чадним газом, у зв’язку з чим слідчими підрозділами ГУМВС України у Львівській області розпочато 53 кримінальних провадження, з яких в 52 прийнято рішення про їх закриття у відповідності до вимог кримінального – процесуального законодавства України».
Якщо спів ставити дані, надані МВС з даними у таблиці, виявиться, що МВС не відкривало кримінальні справи по більшості випадків отруєнь. Навіть якщо вважати, що кримінальні справи відкривались у випадку загибелі людей, стане очевидно, що 50 випадків загибелі людей залишились не розслідуваними.
Причини отруєнь у 303 випадках взагалі не встановлено. Як таке може бути у 21-му столітті? Є підстави вважати, що справжні причини отруєнь приховують.
Всього за період у 5 років чадним газом труїлось 904 особи. Розслідувалося тільки 53 випадки.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ¢Я

Бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги Львівської області у 2013 р. 133 особи госпіталізовані з симптомами отруєння чадним газом, в т.ч. 39 дітей, загинули 7 дорослих.
У 2014 р. 153 особи госпіталізовані з симптомами отруєння чадним газом, в т.ч. 41 дитина, загинули 20 осіб, в т.ч. 2 дитини.
Станом на 05.05.2015 р. надана медична допомога 94 особам, в т.ч. 31 дитині з симптомами отруєння чадним газом.

Дані медиків різняться із даними департаменту з питань цивільного захисту. Цивільний захист заявляє про 4 смерті у 2014 році, в то й же час медики говорять про 20 смертей.
Якщо люди помели, значить медики мали провести розтин. Якщо розтин проводився і причиною смерті визначено отруєння чадним газом, то ці випадки обов’язково мали розслідуватись МВС.

Якщо цього не було зроблено, це може означати, що міліція покриває відповідальних за смерті цих людей.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Порушення Правил безпеки систем газопостачання України в діяльності ПАТ «Львівгаз», які приводять до отруєнь чадним газом є наступними:
– дільниці служб, які займаються плановим технічним обслуговуванням внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових будинків, не забезпечені в достатній кількості технічним персоналом (слюсарями), що унеможливлює дотримання, згідно графіку, періодичного технічного обслуговуванням внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових та громадських будинків.
– при виконанні планового технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання житлових будинків не проводиться перевірка працездатності газової апаратури, пальників, автоматичних пристроїв, їх очистка, наладка та регулювання.

Для того, щоб визначити, чи є вина ПАТ «Львівгаз» у випадках отруєння треба з’ясувати кількість наявного на підприємстві технічного персоналу, навантаження на кожного перевіряю чого, укомплектацію людьми та обладнанням аварійни бригад. Графіки перевірок. Перевірити, чи дані перевірки дійсно проводились, чи були здійснені тільки на папері.

Робочою групою були направлені у правоохоронні органи відповідні запити. Наразі відповіді немає…