kraga«Львівгаз» намагається приховати крадіжки та махінації за судовим позовом проти журналіста та громадських активістів. Тим часом випливають нові докази щодо зловживання посадовими особами «Львівгазу» своїм становищем, які призвели до величезних збитків…
Коли журнал «Кримінальне чтиво.Захід» розпочинав розслідування щодо протиправної діяльності керівників ПАТ «Львівгаз», журналісти уявити собі не могли масштабів шахрайських оборудок на підприємстві. Цього разу ми запропонуємо вашій увазі ще один епізод, який продемонструє, з яким цинізмом,та вірою у безкарність посадовці товариства обкрадали нас з вами.
А от і сам приклад: керівники ПАТ «Львівгаз» у 2014 році продають обладнання – теплообмінник вартістю 419 852,93 грн. Як шановні читачі гадають, за скільки можна продати таке обладнання? За половину суми? Може за 10% від номінальної вартості? Ніколи не вгадаєте, навіть не намагайтеся – за 1056 гривень!!!
1
Перед продажем посадовці уціняють обладнання до цієї смішної суми,голова правління , Володимир Зленко підписує цей акт і теплообмінник їде у Дніпропетровськ, у ТзОВ «Торговий дім «Іскер». Цікаво, що на акті уцінки не вказана дата створення документу. Можливо його робили «заднім» числом? 2
А що окрім теплообмінника придбало в «Львівгазу» ТзОВ «Торговий дім «Іскер»? 5 км. Газових труб на суму майже півтора мільйона гривень!
Цього року міліції, та громадським активістам – соті самооборони «Білі горвати» на яких «Львівгаз» подав до суду, вдалося зловити працівників ПАТу під час спроби вивезти з Львівської області дві фури газових руб.
Виникає запитання, де «Львівгаз» бере труби у такій кількості? Він ї виробляє? Це або труби, які вкрали зруйнувавши державну газову мережу, або труби. Які мали використати на її ремонт.3
Після того, як міліція відкрила кримінальну справу пан Зленко зібрав прес-конференцію, на якій виправдовувався, заявляючи, щ труби, які намагались продати залишились ще з старих часів, і були нікому непотрібні.
https://www.youtube.com/watch?v=XwzUA1N2n38
А 5 м труб, які відвантажили на ТзОВ «Торговий дім «Іскер»? Вони теж залишились? Самі ж керівники ПАТу заявляють, що у Львівській області найстарша в Україні мережа, яка потребує ремонту, і не можуть знайти застосування для 10 кілометрів газових труб, продаючи їх?4
5
Якщо вірити документам, які надходять до редакції, «Львівгаз» ще й саботує програму НАК «Нафтогаз Україна» про обладнання мережі приладами обліку газу, через що «Нафтогаз», а відповідно і народ України несуть значні збитки. Пропонуємо вашій увазі відповідні документи:
Більш того,сам пан Зленко визнає, що ПАТ є збитковим і у минулому році збитки сягнули 43 млн.грн.
http://www.lviv.tv/news/ekonomika/pat-lvivgaz-zavershiv-2014-rik-z-chistim-zbitkom-ponad-43-mln-grn/
Якщо підприємство з року в рік є збитковим, але керуюча компанія, якою володіє олігарх Фірташ не має до керівника «Львівгазу» претензій, то чи не говорить це про злочинну змову, а можливо і про державну зраду?
6
7
Шановні працівники СБУ, міліції та прокуратури, росимо вас ретельно перевірити документи, якими проілюстрована стаття. Редакція відкрита для подальшого співробітництва.
P.S.
А доки «Львівгаз» намагається приховати свої злочини під суддівською мантію у Львівській області продовжують страждати споживачі.
У Новому Роздолі на Львівщині двоє дітей отруїлись чадним газом
У вівторок, 31 березня, о 22:30 у м. Новий Розділ в квартирі отруїлись, попередньо, чадним газом двоє дітей, 2009 та 2012 року народження.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.
У стані середнього ступеня важкості дітей госпіталізували в дитяче відділення Новороздільської міської лікарні.
Їхній стан на 06:00 1 квітня – задовільний.
Встановлюється причина події.