ПисьмоПрокуратура франківського району Львівської області не довіряє інвалідам, які звернулись до правоохоронців з заявами щодо невиплати їм заробітної плати. Інваліди стверджують, що справа закрита, тому, що слідчі… !увага! повірили на слово роботодавцю, який запевнив, що боргів по зарплаті немає.

До редакції журналу «Кримінальне чтиво.Захід» Звернулись працівники ВТФ «Опір», які стверджують, що їх не впустили на територію підприємства, де вони раніше працювали, оскільки приміщення і територія підприємства були продані.
З’ясовуючи, куди поділось підприємство, де вони були працевлаштовані, та де їх заробітна плата, робітники звернулись у прокуратуру.

В своєму листі у редакцію працівники зазначили, що в ході розслідування працівники прокуратури з’ясували, що документація підприємства зникла. На словах директор підприємства повідомив слідчим, що працівники звільнились за власним бажанням, і жодних боргів по зарплаті він перед ними немає. Немає то немає – вирішили у прокуратурі і повідомили заявникам, що збираються закрити справу.
У зв’язку з таким ставленням представників прокуратури до своєї роботи, редакція журналу «Кримінальне чтиво.Захід» направить у прокуратуру Франківського району лист, у якому попросить повідомити якими статтями якого закону регламентується небажання вести розслідування. Наразі законодавчі документи, якими передбачається зняття зобов’язань роботодавця перед своїми працівниками через втрату документів підприємства, журналістам видання невідомі.
Lyst Na prokuraturu v redakciyu