1248416076_final-imageВідкрите звернення до представників громадськості та ЗМІ

Шановні львів’яни, та мешканці Львівської області, життя та здоров’я Вас, та ваших близьких знаходиться під загрозою. Кожного дня, у побуті, ви користуєтесь природнім газом, за постачання якого в ваші осель є ПАТ «Львівгаз».
Кожного тижня у львові та області трапляються випадки отруєння чадним газом, та вибухи. Львівська область є лідером за кількістю смертельних випадків, в наслідок нещасних випадків, пов’язаних з газом. У період з 2012 по 2013 роки через аварії, пов’язані з газом, загинуло 17 людей. У 2014 році Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, оприлюднив наступні дані: у області від отруєнь чадним газом постраждало 82 особи, з них 26 – діти! 6 осіб загинуло.
Вже у 2015 році у пресі з’явились наступні повідомлення:
13.02.15 на вул. Клепарівській отруїлись чадним газом 2 літніх львів’ян;
09.02.15 на вул. Героїв Майдану вчадів 22-річний львів’янин;
02.02.15 на вул. Архіпенка отруїлись чадним газом четверо осіб;
28.01.15 на Львівщині вчаділо 4 осіб – серед них дитина!
26.01.15 чадним газом отруїлась 7-річна дитина. Дівчинка у реанімації;
19.01.15 за добу чадним газом у Львові отруїлись 7 людей;
15.01.15 на вул. Ковалевій 15-річний хлопчик отруївся чадним газом;
15.01.15 у Бориславі двоє дітей отруїлись чадним газом;
12.01.15 троє львів’ян отруїлись чадним газом – серед них дитина.
3 березня 2015 року, журналісти, представники трудового колективу ПАТ «Львівгаз», та громадські активісти, скликали прес-конференцію, під час якої розповіли про загрози, на які наражаються споживачі газу, та викрили зловживання керівників ПАТ «Львівгаз» на більше ніж 200 млн. грн. В цей же день, у селі під Львовом, вибухнув будинок. На наступний день – 4 березня, у Львові отруїлось чадним газом 4 особи, серед них дитина.
5 березня голова ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко скликав прес-конференцію, на якій заявив, що ні в чому не винний. На його думку за два роки не було жодного нещасного випадку з вини «Львівгазу»! Він вважає, що більшість випадків записані на рахунок чадного газу помилково і являються харчовими отруєннями. Цинічності цієї особи немає меж. Прес-конференцію голова ПАТ «Львівгаз» розпочав з хвилини мовчання за гірняками, які загинули у шахту «Засядько». Йому варто було відразу вшанувати пам’ять користувачів, загиблих у наслідок користування послугами «Львівгазу».
Хтось з Вас пам’ятає, щоб газові труби у ваших будинках міняли на нові? Коли слюсар «Львівгазу» оглядав ваші газові прилади останній раз?
Так не може більше продовжуватись, тому ми звертаємося до громадськості з закликом: 13 березня о 15:30 відбудеться пікетування львівської облради та облдержадміністрації з вимогою створити комісію, яка б розслідувала всі факти загибелі людей в наслідок вищезгаданих аварій, а також з розслідування крадіжок та зловживань посадових осіб ПАТ «Львівгаз». Ціна на газ для населення підраховується з врахуванням витрат облгазів, а їх керівники дозволяють собі купувати машини за сотні тисяч гривень, проводити сумнівні фінансові махінації на сотні мільйонів гривень. Натомість, якщо б вони працювали чесно, ціна на газ для нас з вами могла б бути в рази меншою!!!
До складу комісій мають увійти представники обласної та міської влади, працівники прокуратури та міліції, журналісти, та громадські активісти.
Окремо звертаємося до представників ЗМІ:
Ми розуміємо, що в багатьох львівських ЗМІ з ПАТ «Львівгаз» підписані контракти на висвітлення певної інформації, і публікація матеріалів, які можуть зашкодити репутації керівників ПАТ «Львівгаз» можуть потягнути за собою припинення ваших домовленостей, але зараз мова іде про вашу безпеку, безпеку ваших сімей. Ви так само, як і інші користуєтесь послугами «Львівгазу», та наражаєтесь на небезпеку. Якщо ви промовчите сьогодні, завтра аварія може статись у вашому будинку. Тому не мовчіть – приєднуйтесь до нашої боротьби.

Редактор журналу «Кримінальне чтиво.Захід» Влад Якушев
Сотня самооборони «Білі горвати»