yuridicheskaya-konsultaciyaРедакція журналу «Кримінальне чтиво» представляє адвокатів, які тісно співпрацюють із нашим журналом, мають досвід роботи в правоохоронних органах, юридичної діяльності, адвокатської діяльності в різних галузях права, надають безкоштовні первинні онлайн консультації нашим працівникам та читачам, застосовують за домовленістю із редакцією та колективом журналу суттєві знижки оплати їх праці для наших клієнтів (до 30%)
За час співпраці із журналом «Кримінальне чтиво» виграли біля 100 (ста) процесів у різних судах на території Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської областей, клієнтами у яких були наші читачі.
Адвокатське Бюро І.М. Гордона створено у квітні 2013 року шляхом об‘єднання адвокатів, які співпрацюють із журналом «Кримінальне чтиво» з 2010 року.

Ігор Гордон

Ігор Гордон


Адвокатське Бюро І.М. Гордона має досвід роботи як з громадянами України, так і з іноземними громадянами, тісно співпрацює із журналістами, приватними експертами та нотаріусами, залучає у своїй діяльності сучасну техніку, засоби масової інформації.
Вартість роботи адвокатів не залежить від інфляційних процесів та зміни курсів валют і розраховується на можливість її оплати клієнтам з середніми і нижче статками.
Бюро надає наступні види правової допомоги фізичним та юридичним особам:
– «сімейний адвокат» (на умовах довготривалого контракту);
– правовий супровід господарської діяльності приватних підприємців та юридичних осіб (мінімальний контракт – 1 рік);
– безкоштовні первинні онлайн консультації*;
– письмові (платні) юридичні консультації у будь-яких галузях права;
– підготовка звернень, скарг та адвокатських запитів до підприємств, установ, організацій, органів влади та управління, контролюючих та правоохоронних органів всіх ланок, в тому числі заяв про правопорушення;
– складання процесуальних документів для цивільних, господарських, кримінальних процесів, у справах про адміністративні правопорушення і порушення митних правил, справах адміністративного судочинства;
– представництво в судах всіх інстанцій у цивільних, господарських справах та справах адміністративного судочинства;
1q
– юридичний супровід оформлення спадщини та операцій із нерухомістю для фізичних осіб;
– захист при судовому розгляді адміністративних правопорушень та протоколів про порушення митних правил;
– захист прав потерпілих, свідків, підозрюваних, обвинувачених, в органах досудового розслідування та судах всіх інстанцій у кримінальному процесі.
Крім того, організуємо, при виникненні у клієнта необхідності, співпрацю із фахівцями в інших галузях – експертами, нотаріусами, журналістами.
Адреса Бюро : м. Львів, вул Сахарова, буд. 42, офіс № 200.
3q
* Для отримання безкоштовної первинної онлайн консультації необхідно :
– чітко сформулювати питання, яке цікавить особу;
– скерувати питання
на електронну пошту Advokat-Gordon@i.ua;
– вказати своє ім‘я, прізвище та контактний телефон, а також адресу електронної пошти, на яку скеровувати відповідь.
Питання розглядається протягом однієї доби в робочі дні з дня отримання.