біж2Дитячі речі, іграшки та одяг для біженців гуманітарним вантажем був доставлений зі Львова в Київ, повідомляють в ГО «СПАС».

Увагою та доброчинністю львів’ян біженці дуже задоволені. У Києві знайшлися волонтери, які власними авто доставили гуманітарний вантаж до тимчасового місця проживання біженців, серед них киянин Михайло Солоп, – наголошують активісти.

Речі відвезли в Броварський район, с. Літки на базу відпочинку і передали біженцям з Криму, Луганську та Донецьку.

Нагадуємо, на минулому тижні розпочав свою діяльність всеукраїнський громадський Рух допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна». Діяльність активістів Руху, була спрямована на допомогу біженцям зі Сходу та Півдня України, та мешканцям , які залишилися в зоні АТО під гаслом “Єдина родина – єдина країна !”

«У Львові, ми не відстаємо від громад інших міст. Так, у нас є історична місія, відвоювати у бойовиків населені пункти, навести порядок, підтримати українців Сходу та Півдня в скрутний для них час», – зазначив заступник голови ГО «СПАС», координатор всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна» у Львівській області Олег Пилипенко.

«Ми дуже вдячні киянам та львів’янам за активну підтримку нашої громадської ініціативи.

Наразі у біженців є потреба в харчах , вже декілька тижднів вони купують та готують їжу самостійно. База відпочинку не має змоги годувати велику кількість – близько 100 чоловік переселенців, з них 30 діти від 0 до 17 років. Хто може нам допомогти, надаємо контактні номера телефонів – +38 050 608 18 54 , +38 096 911 98 87 . Фінансову допомогу ви можете надати за рахунками :

Гривна . Призначення платежу – поповнення карткового рахунку. Номер карткового рахунку :0959212600 Коваленко Сергій Петрович;
Долар США . Розрахунковий рахунок /номер карткового рахунку 2625596964/0959220300 to Card account 0959220300 AVALUAUKCKB Private payment Heip Present :Gift.

Україна = єдина!», – прокоментував координатор всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна» Сергій Коваленко.