[19 червня відбулося засідання Франківського суду, під час якого суддя залишила під вартою людину, отримавши докази його непричетності до злочину
19 червня у «Львівській газеті» було опубліковане журналістське розслідування «Без вини винуватий», автор якого віднайшов докази невинуватості Романа Куриласа, якого звинувачують у кількох тяжких злочинах. На думку автора розслідування, справа була сфальсифікована слідчим прокуратури. Цього ж дня відбувалося чергове слухання справи у Франківському суді. Версія, яка була висунута у статті, була підтверджена одним з обвинувачуваних, який на суді заявив, що Роман Курилас та його брат Андрій Курилас не причетні до кримінальної справи. За словами обвинувачуваного, слідчий прокуратури тиснув на нього, вимагаючи оговорити братів Куриласів. Це свідчення остаточно розвалило всю хистку доказову базу, вибудувану прокуратурою проти Романа Курилася.

Незважаючи на ці свідчення та свідчення багатьох учасників процесу, які підтверджують непричетність Романа Курилася, в тому числі свідчення потерпілого, який, під час слідства заявляв, що не знає Романа Курилася, суддя франківського суду Віра Дячишин відмовилася відпустити Курилася з-під варти на підписку про невиїзд.

Суддя та прокурор, присутня у засіданні, відмовились викликати в суд представників міліції, які, на думку учасників процесу, можуть бути причетними до злочину.

Про упередженість судді говорить і той факт, що суддя заборонила знімальній групі журналу «Кримінальне чтиво.Захід» вести відеозйомку процесу.

Суддя відмовила адвокату Романа Курилася у проханні долучити до матеріалів справи статтю «Без вини винуватий», хоча опубліковані у статті факти могли б допомогти суду віднайти істину, та прийняти по справі законне рішення.

Представники правозахисних громадських організацій, присутні на процесі, теж були позбавлені права голосу.