KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування.
Галицький РВ відкрив кримінальну справу за заявою громадянки Галини Янко, яка вважає, що людина, схожа на журналіста Якушева, погрожувала її вбити.
Заява була подана в той час, коли Влад Якушев проводив журналістське розслідування, яке стосувалося Львівського парку «Снопківський». В ході журналістського розслідування журналіст викрив факти незаконного захоплення землі парку «Снопківський» власниками будинку за адресом вул. Кримська 33 В, у якому проживає громадянка Галина Янко.
Журналіст вважає, що заява у міліцію, це спроба завадити розслідуванню, а також переслідування через професійну діяльність.
«Я хочу зробити відкриту заяву до органів прокуратури м. Львова, з вимогою розпочати розслідування обставин незаконного захоплення частини земель парку Снопківський власниками будинку, який збудований на вул. Кримська 33 В. Мою статтю, «Паркова казка» яка містить всі документальні докази, можна прочитати за інтернет-ресурсі zaxid.net (http://zaxid.net/news/showNews.do?parkova_kazka&objectId=1310982)»
IMG_6453
IMG_6458