eksp1Експерт ТОВ «Львівського центру науково-технічних та незалежних експертно-криміналістичних досліджень» Кулинський Роман Ігорович, 1973 р.н., уродженець м. Львова, закінчив ДУ «Львівська політехніка», з 1997 по 2012 роки працював експертом Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ, підполковник запасу. Внесений у Державний реєстр судових експертів України.
Незалежні експертні дослідження є важливим інструментом по захисту прав громадян та організацій. У сучасному суспільстві, для цивілізованого захисту своїх прав все частіше виникає необхідність удаватися до вирішення спірних питань за допомогою незалежних експертних досліджень.
clip_image002ТОВ «Львівський центр науково-технічних та незалежних експертно-криміналістичних досліджень» пропонує та забезпечить:
1. Проведення наступних експертних досліджень по запиту фізичних і юридичних осіб:
• почеркознавчих (почерку та підписів);
• техніко-криміналістичних (документів та засобів їх виготовлення);
• дактилоскопічних;
• холодної зброї;
• голографічних захисних елементів;
• спеціальних технічних засобів негласного отримання адіо- та відео інформації;
• хімічних (давності написання текстів, ідентифікація матеріалів письма та друку);
• спеціальні види фотозйомки (макро, мікро, ІЧ, УФ – люмінесценції та ін.);
• консультації адвокатів, юридичних та фізичних щодо проведення експертно-криміналістичних досліджень, використання мітячих засобів (при документуванні фактів вимагання та отримання хабара), використання хімічних пасток в побутових цілях, захист поштової кореспонденції, виявлення слідів крові та ін.
2. Надання усних консультацій з питань призначення, організації та проведення експертиз, коректної постановки питань;
3. Виїзд до клієнта для збору необхідної документації, огляду досліджуваних об’єктів;
4. Аналіз документів для визначення доцільності та можливості проведення експертизи;
5. Аналіз попередніх експертних висновків, виконаних іншими експертними установами, консультації, щодо підготовки матеріалів та постановки питань для проведення додаткових, повторних та комісійних експертиз;
5. Спеціальні послуги;
6. Проведення нетрадиційних науково-технічних досліджень (незрозумілих фізичних явищ тощо) з виїздом на місце завдяки використанню сучасних приладів, матеріалів та методик роботи;
7. Оперативні та стислі терміни проведення досліджень;
8. Максимальну збереженість об’єктів досліджень за рахунок використання неруйнівних методів;
9. Незалежність, об’єктивність та повноту дослідження, його відповідність міжнародним тенденціям і потребам часу;
10. Повну конфіденційність отриманої інформації;
11. Гнучку систему оплати послуг.
Проведені дослідження оформляються висновком спеціаліста, який завірений підписом та печаткою. Висновок спеціаліста являє собою науково-технічне дослідження у відповідній галузі знань. На підставі висновку клієнт може клопотати про призначення криміналістичної експертизи в спеціалізованій державній станові.
Ми прагнемо надавати професійну експертну допомогу в складних ситуаціях. Наші принципи – відновлення справедливості і знаходження істини.
Лише незалежні дослідження є гарантом чесності і об’єктивності. А їх результати допоможуть Вам відшкодувати збиток і встановити істину в спірному питанні.
Офіційний характер нашої роботи дає Вам всі гарантії її повного і якісного виконання.
Звертайтесь за::

моб.тел. 067 672-34-12
www. octogen.com.ua
g-mail: octogen1@gmail.com