Добре посміятись можна не тільки з дотепного жарту колеги чи вдалого виступу гумориста. Іноді трапляються випадки, коли реготати нас заставляють злочинці. Роблять вони це нехотячи, від чого історії про безглузді злочини стають ще кумеднішими.

Розсмішив мало не до смерті
Кілька років тому в штаті Мічиган злочинець повеселив суддю так, що той опинився у лікарні. В залі суду знаходився Крістоф Янсен, якого підозрювали у торгівлі наркотиками і затримали зі зброєю. Він заявив, що був затриманий незаконно, оскільки на його арешт не було виписано ордеру. Прокурор відповів на це, що кишеня куртки Янсена сильно відстовбурчувалась, через що поліцейські обшукали його. А знайшли пістолет. У таких випадках ордер брати непотрібно.

Пан Янсен, обурився і заявив, що це повна дурня. “ Я і зараз у цій куртці. Що тут може відстовбурчуватись?”– кричав підсудний. Розлючений він зняв з себе куртку та кинув її на стіл. Суддя оглянув одежу і виявив у кишені пакет з героїном.

Засідання довелося призупинити, оскільки суддя реготав так, що аж стіни тряслися. Однак, добре сміється той, хто сміється останнім. Через приступ сміху в судді відкрилась виразка. Тож його забрали до лікарні.

Затятий гравець
Азартні люди часто коять дурниці, бо не можуть вчасно зупинитись. Але Родрігес Кальта, гість Лас-Вегаса, перевершив всіх азартних дурнів. Він дуже сильно прагнув перемогти автомат і програв всі свої гроші. Тоді він увірвався до казино, яке було поруч, та погрожуючи ножем забрав у касі мішок з 25-центовими монетами. А потім він попрямував до ненависного автомата, щоб продовжити гру. Там його і затримала поліція.

Грабіжник-паскудник
У Санкт-Петербурзі злодій заліз у багату квартиру й заходився в ній господарювати. Він методично збирав цінні речі та зносив їх у вітальню. Коли все добро було розсортоване та запаковане, злочинець вирішив пожартувати. Він заліз на великий мармуровий стіл, що стояв посеред вітальні, і всівся справляти велику нужду.

Сім’ю, що проживала у будинку навпроти здивувало, чому це в їхніх сусідів то тут, то там видніється вогник (ліхтарик грабіжника). Вони подзвонили у поліцію.

Відділок знаходився неподалік і стражі правопорядку приїхали швидко. Коли вони увійшли до квартири зі зброєю напоготові, то помітили надзвичайно дивну квартиру – на мармуровому столі присів грабіжник із спущеними штанями.
Побачивши поліцію, злочинець хотів тікати, але зашпортався та впав у власне лайно. Поліцейські, які спочатку несамовито реготали, враз посумнішали. Справа в тому, що на грабіжника ще треба було вдягнути кайданки, а потім якось довезти до відділку. Саджати смердючого злодія у машину не хотілося, тому поліцейські змусили його йти пішки. Тоді вже нареготатись змогло чимало місцевих мешканців.

Перемогла бюрократія
Американець вирішив пограбувати банк. Зайшов у відділеня, взяв бланк і написав на ньому: “Це пограбування, віддайте гроші, а не то я вас застрелю”.

До каси вишикувалось кілька людей. Не бажаючи привертати увагу, грабіжник став у чергу і чекав, доки люди розійдуться. В цей момент до банку зайшов поліцейський та встав позаду грабіжника.
Грабувати за таких обставин було неможливо і злодій відправився в інший банк – через дорогу, де успішно віддав свою записку. Касир прочитала написаний ним текст, але зауважила, що це бланк з іншого банку і вона не може його прийняти. Тим часом жінка натисла кнопку виклику поліції.

Взяли горе-гангстера неподалік. Він тримав бланк у руці і розгублено перечитував його.