У Москві троє мажорів вирішили стати крутими і пограбувати кантор. Зробили вони це першого квітня, щоб перехожі подумали, що це першоквітневий жарт…

Не талан – так не талан

У Москві троє мажорів вирішили стати крутими і пограбувати кантор. Зробили вони це першого квітня, щоб перехожі подумали, що це першоквітневий жарт. Із кіно хлопці знали, що для пограбування краще вкрасти автомобіль. В Інтернеті вони прочитали, як відкрити чужу машину та завести її без ключа.

Увечері вони викрали старий «москвич», який стояв неподалік від магазину, в якому був розташований кантор, і подалися не «дєло».
У день жартів доля вирішила пожартувати над мажорами. Господар «москвича», повертаючись з роботи, помітив, що його машина стоїть на сусідній вулиці. Він вирішив, що друзі пожартували над ним, перегнавши авто, то ж не викликав міліцію, а просто сів у свою машину і поїхав на ній додому.

Коли «братва» вибігла з кантора зі здобиччю, виявилося, що тікати немає на чому. Тут і міліція під’їхала. Двох затримали відразу, а третій утік до сусіднього парку.

Парк був великим, а на вулиці вже потемніло, і хлопець вважав, що відірвався від міліції, та варто було йому стишити біг, як з темноти вискочили патрульні та скрутили йому руки.

– Як ви мене знайшли. У вас що, прилад нічного бачення є? – запитав мажор і почув у відповідь сміх.

Менти показали на його модні кросівки – ззаду на каблуках кросівок були маячки, які спалахували під час бігу. У темному парку вони прекрасно показували, куди біжить їх господар.

Швидка комбінація

Темпераментні італійці скоюють злочини швидко, спонтанно, а італійські поліцейські так само стрімко ловлять їх. Минулого року до поліції Палермо звернулася жінка, яка сказала, що в неї щойно вкрали машину. Дама вийшла до магазину і не закрила авто. Чоловік, який проходив поруч, помітив ключі у запалюванні, ускочив за кермо і натис на газ. У машині залишився і телефон дами.

Діючи інтуїтивно, поліцейський запитав про номер її телефону і зателефононував. Грабіжник узяв трубку.

Винахідливий поліцейський заявив, що він дзвонить по оголошенню про продаж автомобіля. Він також сказав, що все життя мріяв про таке авто і готовий дати хорошу ціну.

Злочинець відразу погодився продати автомобіль.

– Ну, тоді підїжджайте до мене, – сказав поліцейський і назвав адресу поліційного відділку.

На скоєння злочину та його розкриття було витрачено меньше години.