Слідчий, судмедексперт, поліцейський – ці люди виконують не найвеселішу у світі роботу. Але трапляються випадки, коли і представники цих професій сміються до сліз. Подаємо вашій увазі декілька таких веселих випадків.

Кримінальний стриптиз

На затриманого у Каліфорнії грабіжника ювелірного магазину збіглися подивитися всі жінки, що працювали у поліційному відділку. Підозрюваний був абсолютно голим та ще й з величезним членом у стані ерекції.
Після пограбування магазину злочинець вирішив, що його можуть впізнати за одягом і вирішив його зняти. На жаль грабіжник не відрізнявся розумом, бо, викинувши одяг, він зрозумів, що не взяв із собою речі на заміну. Мешкав він неподалік від пограбованого магазину, отже, вирішив, що дійде додому так.

Труси злодій не носив принципово, отже, виглядав на вулиці досить колоритно. Поліцейські затримали його за порушення громадського спокою, та були надзвичайно здивовані, що абсолютно голий чоловік несе у кульку ювелірні прикраси на суму понад 200 тис. доларів.

Коли ж грабіжника запитали, чому він такий збуджений, той зіннався: «…мене завжди збуджувала уніформа», і попросив телефон у жінки-поліцейського, яка була у складі патруля, що його затримував.

На жаль запросити дівчину своєї мрії на побачення цей пан зможе нескоро – десь за 8-10 років.

Сучасна мама

Під час показових виступів поліцейських на святковому зібранні скаутів була заарештована мама одного із хлопчиків.
Мама радісно плескала, коли поліцейські вчили дітей захищатися від ножа, і веселилася, коли копи привели двох милих песиків, яких тренують шукати на митниці наркотики. Сміятися вона перестала, коли один з песиків попрямував до неї та вчепився у її сумочку.

Сумочка розірвалася, і поліцейський, який, з вибаченнями, кинувся допомагати мамі збирати із землі речі, знайшов серед них пакет із «травкою».