Великий асортимент кухонних плит заставляє господиню замислитися: яку плиту вибрати? Що краще – газова плитка чи електрична? Звісно, це важливі питання, на які ми допоможемо вам відповісти, але пам’ятайте, яку б досконалу плитку ви не купила, вона все одно не буде за вас готувати. Чудо-печі, що самі печуть пиріжки, існують тільки у казці, тому головним дивом на кухні із стародавніх часів і дотепер залишається вправна господиня.
Любов минає, а їсти все одно хочеться. Це добре розуміють всі чоловіки. І скільки б вони не бубоніли, що чоловік у домі головний, надходить час обіду, сніданку або вечері і головним стає той, хто їсти дає – жінка. Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Отже, плита, на якій готують страви для того шлунку, найкращий ґарант добрих стосунків із чоловіком. Щоденний бій за любов, який жінки ведуть з покоління в покоління, може бути не таким вже й кривавим. Із проґресом появляються все досконаліші кухонні плити, які допомагають перетворити тяжку працю на приємне хобі. Тож всі до магазину – вибирати новий верстат любові!!!

Плити газові чи електричні?
Електрична плитка вважається символом достатку. Вона екологічно чистіша і не забруднює повітря в кухні. Але електроплити мають і багато недоліків. Вони менш універсальні. Посуд для електричних плит повинен бути обов’язково з пласким дном і бажано, щоб площа дна точно співпадала з площею нагрівального елемента. Якщо це не так, їжа готується довше і приготування потребує великого споживання електроенергії. При цьому більшість господинь стверджує, що їжа, приготована на вогні, набагато смачніша. Переваг у електричних плит небагато. Як правило, це естетичніший зовнішній вигляд. Але господині, що знаються на випіканні, вибирають електричні духовки. Зараз дуже популярним є поєднання газових конфорок та електричної духовки. Широкі можливості приготування їжі на газових конфорках прекрасно поєднуються з багатофункціональною електричною духовкою з піролізною чи каталітичною системою очищення. Майже всі електричні духовки зараз обладнують системою гриль та вбудованим вентилятором, який забезпечує циркуляцію повітря всередині духовки, що разом із програмним встановленням типу нагрівання та температури допоможе вам стати справжнім віртуозом випікання.

У групі електричних плит однозначно перемагають плити зі склокерамічними панелями. Останніх хіт – це плитки, в яких поверхня не матово-чорна, на якій кожну краплю видно, а з привабливим матовим візерунком. Тільки попереджаємо, що хороші електричні плитки набагато дорожчі.

Пропонують продавці і кухонні плити з двома духовками – великою і малою. Це допоможе вам приготувати відразу дві страви або зекономити час, готуючи в одній духовці і розігріваючи в іншій.
Із моделей вбудованих плиток найбільшою популярністю користуються електричні склокерамічні та комбіновані плити. У вбудованих плитах приваблює суцільна гладка панель, без жодних щілин, куди б міг набиватися бруд. Прибирати таку плиту дуже зручно. Вбудовані плитки можна компактно розмістити в меблевій колонці кухні, поряд з варильною панеллю на вигідній для вас висоті. При цьому плита та духовка будуть працювати від однієї панелі керування. Якщо ви маєте на меті придбати нові меблі для кухні, вам варто задуматися над придбанням і вбудованої в цю кухню плитки. Якщо ж до повного щастя вам бракує тільки кухонної плити – радимо придбати комбінований варіант – газовий верх, електричний низ.

Системи самовидалення бруду
Курку-гриль всі їдять із задоволенням, а ось мити після приготування цієї смачної страви духовку навряд чи хтось згодиться добровільно. Чоловіка чи дітей заставити це зробити просто неможливо, тому кожна господиня зрадіє такому нововведенню, як системи самовидалення бруду.

Одна із систем – піроліз. Суть цієї системи закладена у самій назві Pyr – вогонь, Lysis – розклад, перетворення. Очищення відбувається таким чином: духовка розігрівається до температури 480°С, жир та бруд при цьому перетворюються на попіл, який потім легко стерти. Але духовка зі звичайних матеріалів не витримає багаторазового нагрівання до такої високої температури. Тому духові шафки та пристрої до них виготовляють із найкращих матеріалів за найсучаснішими технологіями. Це значно підвищує вартість плити з такою системою очищення. Окрім того, необхідно у багато разів підвищувати системи захисту, щоб зробити роботу вашої плитки безпечною та безвідмовною. Це автоматично піднімає ціну на плитку ще вище, мало не до космічних висот.

Найпоширеніша поламка у печах з такою системою очищення – це скручування духовки, матеріал якої, якщо він зроблений не з найкращої сталі, перекручується від постійного нагрівання та охолодження. На другому місці – вихід з ладу пристроїв, які через погану теплоізоляцію нагріваються до критичної межі.

Незважаючи на те, що у духовках з піролізом ставлять три або навіть чотири вогнестійких скла, віконечко духової шафи може нагріватися під час процесу очищення набагато сильніше, ніж під час приготуванні їжі, іноді навіть так сильно, що існує загроза попектися. Тому слідкуйте, щоб під час цього процесу діти не підходили близько до плити, та й самі будьте обережні. Ручки плитки у цей час також можуть нагріватися аж до температури 80°С.

У жодному разі не відчиняйте духовку під час піролізного очищення. Рідко, але все ж трапляються плити, не обладнанні системою блокування дверцят. (Пожежа вам не загрожує, тому що кожна плитка з піролізною системою очищення має спеціальну систему, що не дає жиру загорітися всередині духовки). Такі дії загрожують вам отруєнням чадними парами, які можуть утворюватися при згоранні залишків соусу чи жиру. Поки дверцята зачинені, спеціальна система фільтрів слідкує за тим, щоб дим та пара відфільтровувалися. Але варто їх відчинити, і гаряча пара вирветься назовні і може спричинити тяжкі опіки.

Під час такого очищення плитка сильно димить, тому, щоб залишити повітря у кухні чистим, не зайвим буде передбачити систему відведення диму безпосередньо у вентиляцію. Для цього на задній стінці плитки передбачений вивід. До нього можна підвести трубку, по якій дим буде виводитися у вентиляцію. Звичайної витяжки, навіть дуже потужної, для цього може бути недостатньо. Для зменшення димоутворення виробники плит використовують різні каталізатори. У деяких фірмах для цієї мети служить платина.

Щодо блокування дверцят, то воно виконується автоматично і знімається тільки тоді, коли температура у пічці опуститься до 350°С. Після того ви чекаєте, поки духовка зовсім вистигне і знімаєте блокування вручну.

Повний цикл піролізного очищення займає 90-150 хвилин. При цьому більшість часу витрачається на нагрівання та вистигання духовки. У деяких приладах спеціальним каталізатором фіксується ступінь забруднення і встановлюється час очищення. В інших моделях ви самі вибираєте режим повного чи економічного циклу очищення.

Перед піролізом обов’язково виймайте з духовки листи для випікання та їх скеровувачі. Винятком є тільки деякі плити фірми Siemens, в яких навіть листи для випікання покриті жаростійкою емаллю. І в жодному разі не намагайтеся очистити в такий спосіб брудну пательню! Якщо ви поставите її в духовку і задієте систему піролізу – нічого доброго з того не вийде.

Систему піролізу найчастіше застосовують у вбудованих плитах. Окремі плити з піролізним очищенням є, але вони дорожчі.
За емаль всередині духової шафки не турбуйтеся. Вона не дарма має назву піролітична. Від впливу температури вона не облетить і навіть не змінить свій колір.

Ось компанії, які віддають перевагу цій системі: AEG, Ariston, Brandt, Electrolux, Miele, Smeg, Siemens.

Менш складним є каталітичне очищення. Воно не потребує такого ускладнення конструкції, як у плиток з піролізною системою очищення, тому використовується частіше як у вбудованих, так і в окремих кухонних плитках. Суть методу полягає в тому, що стінки духовки покривають спеціальною емаллю, яка є темним дрібнозернистим матеріалом, у порах якого осідає більша частина жиру. Каталітичні властивості панелі дозволяють прискорити окислення жиру молекулами кисню і при високій температурі (200°С та більше) жир розкладається на вуглевод (сажу) та воду. Цей процес самоочищення не потребує спеціального режиму і відбувається під час приготування їжі. Ступінь очищення не такий високий, як при піролізі, і великі плями жиру зникають тільки після декількох разів використання духовки. Зазвичай каталітичною емаллю покривають бокові та задню стінки духовки, іноді „крила” вентилятора. Нижня стінка не покривається тому, що каталітична емаль не дуже добре реагує на цукор і молоко, які можуть потрапляти на нижню стінку під час приготування коржів та печива. Низ духовки вам доведеться мити старим дідівським способом – милом або миючими засобами. Та все одно життя господинь, що придбають плиту з таким способом очищення значно полегшиться, адже не треба буде з головою лізти у духовку, щоб дістатися до її задньої стінки.

Рекомендуємо, якщо ви все ж вирішили помити бокові та задню стінку звичайним методом, не використовуйте порошки та бавовняні тканини.

На перший погляд, каталітичний спосіб очищення має багато переваг перед піролізним, але й тут не все ідеально. За 4-5 років активного використання каталітичний матеріал стінок духовки втрачає свої властивості і його треба буде змінювати. Щоб полегшити цей процес, всі сучасні виробники роблять каталітичні панелі знімними. Як тільки ви помітили, що духовка почала маститися, це сигнал, що панелі треба змінювати. Ви навіть можете зробити це самі, не викликаючи майстра. Достатньо зняти кріплення та відкрутити болти. В інструкціях зазвичай вказують, як це робити. Не маєте бажання? Тоді викликайте майстра. Він зробить це швидко і кваліфіковано.

Деякі виробники роблять покриття на панелях двостороннім. У такому випадку панель просто перевертають на другий бік.
Духовки з каталітичним очищенням дуже поширені. Існують навіть газові духовки, оснащені цією системою, наприклад Bosch HSF 142 C RF.
Функція ECOCLEAN
У 2004 році появилися духовки Bosch із принципово новим типом знімних панелей, розроблених з використанням нанотехнологій. Керамічне покриття, що забезпечує самостійне очищення стінок духовки, отримало назву EcoClean. Під час приготування їжі жирові забруднення проникають у вкриту як губка порами емаль і розкладаються на вуглекислий газ та воду при температурі 270°С. Якщо очищення не закінчилася само під час приготування їжі, духовку рекомендують ввімкнути на 45-50 хвилин. За цей час емаль повністю очищується і поновлює свої властивості. Головна відмінність нового покриття в можливості його довготривалої експлуатації. Емаль добре працює протягом десяти років. Окрім того, нові панелі тонкі й естетичніше виглядають. Очищення відбувається швидше, ніж за допомогою інших способів, тому що жир поглинається емаллю, а не розтікається по поверхні.
Технологія виробництва таких панелей дорожча, ніж при виробництві каталітичних, тому нові панелі встановлюють тільки на задню стінку, до якої найважче дотягнутися. Бокові панелі треба замовляти окремо.
Система “Aqua Clean” не схожа на жодну з описаних нами вище. Фірма Gorenje розробила спосіб, який очищує духовку за допомогою води. У глибокий лист для випікання треба налити вказану в інструкції кількість води, увімкнути підігрів знизу і встановити регулятор температури на 50°С та залишити так на півгодини. Вода, повільно випаровуючись, пом’якшить забруднення, потім внутрішні панелі можна буде просто протерти ганчіркою. Емалі у таких духовках використовують високоякісні, кислотостійкі та дуже гладенькі. Вони мають фірмову назву Ecoclean і відносяться до найвищого ступеня кислотостійкості – „ААА”. Молекулярна структура такої емалі не дозволяє жиру в’їдатися всередину.
Такий самий спосіб очищення рекомендують спеціалісти Ardo, за відміною лиш в тому, що вони не використовують супер-емаль, а просто радять пом’якшити таким чином старі плями бруду.

Переваги системи “Aqua Clean” очевидні, але назвати її повноцінним способом самоочищення, все ж не можна, бо господині доведеться помучитися, витираючи всю духовку ганчіркою, а зробити це під грилем не так вже й легко.

Як бачите, у виборі кухонних плит вас повинна цікавити не сама плита, а спосіб очищення духовки. Саме духовка завдасть вам найбільше клопоту. Вибір способів невеликий, але, погодьтеся, все ж існує альтернатива відтиранню порошками та миючими засобами.
У наступному номері ви дізнаєтеся, на що треба звертати увагу, вибираючи кухонну витяжку.