ЛЮТИЙ 2012 р.
Овен (21.03-20.04)
Останній місяць зими для вас стане першим місяцем спеки. Адже на роботі і вдома ви будете мріяти про лідерство і перемогу у запеклій боротьбі із конкурентами. Головне, щоб на одинці із собою ви справді залишались одні, без уявних конкурентів, а то можна і в психдиспансер загриміти. Тут і вимушена відпустка намалювалась і шизофренія…

Телець (21.04-21.05)
Ви знаєте, що під практичним і раціональним знаком Тілець народився король божевілля Сальвадор Далі? Ні, не подумайте, ніхто вас не просить приїздити голим на рандеву чи виринати на публіці із яйця, як ваш попередник. Все починається з деталей. Розбавте сірі будні. Спробуйте сісти в електричку і поїдьте в зовсім незнайоме вам місто чи заспівайте коханій баладу під вікном. От тільки обережно, сусідка вашої пасії може викликати міліцію. А ви не Далі, вам такого не пробачать. Так що і в божевільних справах практичний розум не завадить. Хоча, може ви теж геній?

Близнюки (22.05-21.06)
Логіка. В лютому вона вам буде потрібна як ніколи. Емоції фактично розривають вас, виносять мозок в далекий Парагвай. А не забувайте, ви з ним близнюки, навіть більше ніж сіамські. Що скаже мозок те і зробите. Тому не зволікайте, а скоріш повертайте його до себе. Тільки дивіться, щоб вас, під час переходу парагвайського кордону, не заарештували сум та депресія.

Рак (22.06-23.07)

Чи ви в роботі, чи в найгидкішому запої, до вас цього місяця прийде розуміння, що потрібно щось змінити.

Добре чи зле, що ви вкрай відповідальні і прапор в руки, якщо це стосується навчання чи роботи, а якщо ж тусовок і алкоголю… тут краще справу до кінця не доводити, а то можете прокинутись у медвитверезнику.

Лев (24.07-23.08)
Не вірте словам. Не кожне улесливе слівце правдиве. От скажуть вам, що ви дужий і сильний. На нещастя в цю хвилину випадковий перехожий посміє заступити вам сонце. От ви і полізете у бійку… на ваше нещастя. Ніхто ж не думав, що той прошведько – майстер спорту по дзюдо. Тому, щоб не ходити із синцями на чарівному личку, спочатку думайте!

Діва (24.08-23.09)

Діва природжений менеджер. Ви настільки вміло можете комусь втулити якусь річ, що вам би міг позаздрити сам Кашпіровський.
Ну, вам ж для цього не треба застосовувати гіпноз і теорію НЛП.
Лютий – саме той час, коли вам прийдеться розпіарити дійсно вартісну річ.
Головне не пропустити її серед безлічі мотлоху.

Ваги (24.09-23.10)
Ви знаєте, що означає слово ексклюзив? Та знаєте, не лукавте…так ось, досить стандартних завчених фраз, жартів і вчинків. Людям подобається неформат. Ні, я не маю на увазі, вашу курсову на А5 замість А4 чи вашу відмову форматнути флешку, якщо на ній безліч вірусів. Вишукуйте, щось таке, чого немає в інших. Поїдьте в Голівуд і скажіть, що ви позашлюбний син Майкла Дугласа. Тільки, якщо вас засічуть, вишукувати ексклюзив серед ментів не треба. Тут таких як в нас немає. З ними не домовишся.

Скорпіон (24.10-22.11)
В лютому ви зрозумієте, все що ви робили у січні – це духмяні, але… квіточки. В лютому ваші справи будуть нагадувати величезний сад, а місцями і густий дрімучий ліс. Тримайте ваше жало на поготові, адже в лісі багато сюрпризів. Отруйні гриби, підлі комахи і колючі рослини. Все це вам доведеться подолати. От тільки на завжди довіряйте білим і пухнастим. Ця мила білочка, заради запасів на зиму готова на все – і в парку з людьми тягатись і домовитись з ментом – бурундуком…

Стрілець (23.11-21.12)
Забудьте про гулянки нарешті. Натягніть ваш лук, застебніть шлем і стріляйте! Моя порада, якщо ви попали у дупу професійного лучника чи працівника прокуратури, шлем прийдеться затягувати ще тісніше, адже в першому випадку прийдеться стати професійнішим за нього, а в другому просто не показувати свого обличчя. От тільки шкода вас, якщо це все-таки останній випадок – ви ж не зможете довго залишатись в тіні. Хоча, може з вас вийде непоганий снайпер?

Козеріг (22.12-19.01)
У вас кожна ситуація стресова. Ви прискіпуєтесь до кожної дрібниці. Ви так переймаєтесь незначними речами, що це вже виглядає по дитинному смішно. Є така пісня: «Розслабся не парся». Займіться йогою, медитуйте, вишивайте хрестиком і нарешті вже заспокойтесь. Вам стане легше. Говорити вам чи ні, але всі оточуючі також здихнуть з полегшенням і перестануть строчити на вас заяви та анонімки. Ви вже знов закипаєте? Ні, тільки не кажіть, що ви невиліковні.

Водолій (20.01-19.02)
Лютий час відкриттів. Уявляєте, крім вас у цьому світі теж є талановиті сильні і красиві. Ет… Стоп життя на цьому не зупинилось. Пам’ятаєте про стопкран в поїзді? Ви його натискаєте, коли вам треба вийти. Хочете зупинити землю і зійти? Не вийде: це незаконно. Вона весь час крутиться. Так, до речі великий геній сказав. Теж водолій по гороскопу.

Риби (20.02-20.03)
Ви в акваріумі, ви самі собі створили рамки, з яких не можете вирватись. Досить плавати на дні, випірніть. Бачите: там небо, сонце, трава, дерева. Тільки прошу вас, не потрапте на гачок якогось браконьєра. Адже для нього це черговий трофей, а для вас чергова неволя.