Зламані долі

Емоційно про правоохоронні органи

army_menty11Збираючись розповісти кілька історій про наші правоохоронні органи я відразу стикнувся з неабиякою проблемою – зрозумів, що мені бракує слів, які можна вживати у шляхетному товаристві… докладніше »

Львів вислав гуманітарну для найменшеньких біженців зі Сходу!

біж2Дитячі речі, іграшки та одяг для біженців гуманітарним вантажем був доставлений зі Львова в Київ, повідомляють в ГО «СПАС». докладніше »

Два роки за гратами

[19 червня відбулося засідання Франківського суду, під час якого суддя залишила під вартою людину, отримавши докази його непричетності до злочину докладніше »

Без вини винуватий

picture1У 2011 році у Львові був скоєний резонансний злочин. Група осіб, до якої входив і міліціонер, відібрали в самотньої людини. Однак, широкому загалу не відомо, що в той час, як велося слідство по даній квартирній афері, був скоєний ще один, не менш жахливий злочин… докладніше »

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Свавілля органів прокуратури

prokurorПісля революції гідності, наша країна пережила анексію АР Крим, захоплення сепаратистами та терористами східних областей України. Вся увага чинної влади та громадськості зосереджені на антитерористічній операції, яка проходить на Сході України. А на Заході України, безпосередньо у м. Львові та Львівської області нічого не змінилося. Кажуть, що риба гниє з голови. Голови (Януковича, Пшонки та Захарченка) вже немає, але тіло залишилося… докладніше »

Спочатку думай – потім будуй!

ГО «СПАС» занепокоєна рішенням виконкому №864 від 23.09.2011р., щодо будівництва в центрі нового будинку, вважає його незаконним та змушена встати на захисті інтересів громади Львова. докладніше »

Яворівський благодійник

Неподалік від Яворова приживає людина, доля якої заслуговує на пильну увагу. Редакція журналу сподівається, що після виходу цієї публікації згаданим добродієм зацікавляться організатори шоу «Благодійник року», психологи та правоохоронні органи. Наш герой – колишній голова кооперативу «Явір» Юрій Романович Харатон. докладніше »