Політикум

Про інформаційну війну

granataВсе що ви скажете буде використано проти вас – це не тільки знаменита фраза американських поліцейських, це ще й головний принцип інформаційної війни, яка жорстко та професійно ведеться проти нас. докладніше »

Спогади з польового щоденника офіцера штабу 14-ої бригади. Позивний «Боцман».

12091338_1651322021811248_3498564188142482002_oБерезень 2014. Майдан позаду. Але попереду подальша ескалація сепаратизму через агресію у Криму та на Сході України. Перший же день коли відчинились двері військкоматів, я пішов до нашого Луцького та був записаний у першій трійці офіцерів-добровольців… докладніше »

Рух допомоги біженцям зі Сходу України – перші результати!

kovalenko9 (1)Пройшов перший тиждень діяльності всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна», повідомляють в ГО «СПАС».
докладніше »

Повстала рада при Президенті України

radaРозпочала своє функціонування Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства при Президенті України, повідомляють в ГО «СПАС». докладніше »

Українська держава втримається та зміцніє?

50ab489ea6a2612 червня, у четвер, о 16.00 годині в приміщенні Львівської організації Національної спілки журналістів України (вул. Соломії Крушельницької , 5/3) відбувся круглий стіл на тему «Україна у сучасному геополітичному вимірі: загрози та виклики». докладніше »

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

У Львові пройшла акція проти повернення до пропорційної виборчої системи

vibВ центрі Львова пройшла акція противників повернення до пропорційної виборчої системи в Україні, повідомляють в ГО «СПАС». докладніше »

Проект «Віртуальна Галичина»

galВ останні три роки в Україні ведеться активна дискусія щодо минулого та майбутнього Галичини та галичан. Неодноразово піднімалося і питання автономії, або, принаймні ментальної автаркії Галичини. Напрацьована хороша теоретична база, то чи не варто перейти від слів до дії?

докладніше »