Наші адвокати

Про інформаційну війну

granataВсе що ви скажете буде використано проти вас – це не тільки знаменита фраза американських поліцейських, це ще й головний принцип інформаційної війни, яка жорстко та професійно ведеться проти нас. докладніше »

Наші адвокати

yuridicheskaya-konsultaciyaРедакція журналу «Кримінальне чтиво» представляє адвокатів, які тісно співпрацюють із нашим журналом, мають досвід роботи в правоохоронних органах, юридичної діяльності, адвокатської діяльності в різних галузях права, надають безкоштовні первинні онлайн консультації нашим працівникам та читачам, застосовують за домовленістю із редакцією та колективом журналу суттєві знижки оплати їх праці для наших клієнтів (до 30%)
За час співпраці із журналом «Кримінальне чтиво» виграли біля 100 (ста) процесів у різних судах на території Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської областей, клієнтами у яких були наші читачі. докладніше »

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Експертно-криміналістична допомога

eksp1Експерт ТОВ «Львівського центру науково-технічних та незалежних експертно-криміналістичних досліджень» Кулинський Роман Ігорович, 1973 р.н., уродженець м. Львова, закінчив ДУ «Львівська політехніка», з 1997 по 2012 роки працював експертом Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ, підполковник запасу. Внесений у Державний реєстр судових експертів України. докладніше »

Юридичні послуги

Юридична допомога у Києві та Львові докладніше »