Законотворчість

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Новий закон – гуманізація чи подарунок для багатих?

Закон щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності – істинна гуманізація чи черговий “подарунок” для олігархів? докладніше »

Іспанський ЛІКНЕП

Упродовж останніх 10 років, у зв’язку з погіршенням економічної та політичної ситуації в Україні, масовий виїзд наших громадян за кордон не припиняється. Невгамовна віра людей у те, що «там» краще, допомагає їм здолати всі перешкоди на шляху до інтеґрації в новому та незнайомому європейському суспільстві. Кількість людей, що їдуть в Іспанію і зараз є значною. Отже, цього разу я не буду вигадувати законів, а просто познайомлю читача з деякими іспанськими законами, які можуть знадобитися вам у майбутньому.
Ті, хто залишаються удома, сміливо можуть пропустити цю статтю. Вона цікава тільки майбутнім іспанцям. докладніше »

Захист персональних даних

Закон України «Про захист персональних даних» потрібний, але не практичний, недієвий і дивний. В самому законі прописано безліч нюансів, використовуючи які державні установи можуть їх обійти. Самого ж громадянинина закон не дуже то і захищає, скоріш створює йому нові проблеми. Отже, як кажуть гуцули: «то тре мінєти». докладніше »