Чтиво

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Ангел с фанерным щитом

1393221430_nebesnya_sotnyaВладимиру Владимировичу Путину посвящается докладніше »

Ангел с фанерным щитом

1393221430_nebesnya_sotnyaВладимиру Владимировичу Путину посвящается

– Выходим на точку…
– Цель захвачена…
– А!!! Ничего не вижу!

докладніше »

Пасхальні пригоди

Цього разу я вирішив вияснити, наскільки львів’яни шанують та пам’ятають релігійні свята та традиції. Спочатку я грав роль такого собі забудькуватого хлопця, який переплутав Різдво з Великоднем. докладніше »

Злочинці, які насмішили світ 8

Добре посміятись можна не тільки з дотепного жарту колеги чи вдалого виступу гумориста. Іноді трапляються випадки, коли реготати нас заставляють злочинці. Роблять вони це нехотячи, від чого історії про безглузді злочини стають ще кумеднішими. докладніше »

Про однокласників

Коля завжди був таким. Скажеш йому, що не прийдеш до нього в гості, так він сам до тебе заявиться, ще й шуму наробить. От я ж йому говорив, що на зустріч однокласників не піду, так він сюди до мене приїхав. Правда сьогодні він тихий. Дивно на нього дивитись, спокійного такого. Лежить собі, накритий простирадлом… Коля, Коля, і тут ти мене дістав… докладніше »

Даздраперма

Він розплющив очі і деякий час нерухомо лежав, прислухаючись до своїх відчуттів. Занепокоєння не минало. Це завжди починалось однаково: спочатку Поклик спонукав сильніше калатати серце, потім пульсуючим теплом перетікав у лапи, і, нарешті, яскравим спалахом вибухав у голові. докладніше »

Кримінальний гороскоп

Овен (21.03-20.04)

Ви відпочили і засмагли? Тоді не нарікайте на сірі дощові будні. Згадуйте дозвілля і дякуйте бабці, яка колись навчила

пришивати таємну кишеньку до трусів.

Ваш відпочинок вдався саме завдяки цій пораді. І ще, ви вже не в поїзді.

У місті бабусиним сейфом користуватись зовсім не обов’язково – міські кишенькарі не настільки вправні. докладніше »