Дибіліада

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Пасхальні пригоди

Цього разу я вирішив вияснити, наскільки львів’яни шанують та пам’ятають релігійні свята та традиції. Спочатку я грав роль такого собі забудькуватого хлопця, який переплутав Різдво з Великоднем. докладніше »

Злочинці, які насмішили світ 8

Добре посміятись можна не тільки з дотепного жарту колеги чи вдалого виступу гумориста. Іноді трапляються випадки, коли реготати нас заставляють злочинці. Роблять вони це нехотячи, від чого історії про безглузді злочини стають ще кумеднішими. докладніше »

Злочинці, які насмішили світ 7

У Москві троє мажорів вирішили стати крутими і пограбувати кантор. Зробили вони це першого квітня, щоб перехожі подумали, що це першоквітневий жарт… докладніше »

Злочинці, які насмішили світ 6

Слідчий, судмедексперт, поліцейський – ці люди виконують не найвеселішу у світі роботу. Але трапляються випадки, коли і представники цих професій сміються до сліз. Подаємо вашій увазі декілька таких веселих випадків. докладніше »

Злочинці, які насмішили світ. Частина 5.

Вершки для відводу очей
У Каліфорнії живуть надзвичайно темпераментні грабіжники. Вирішивши пограбувати банк, вони роблять це негайно, не відкладаючи грабіж ні на хвилину. Каліфорнієць, про якого йдеться, так запалився ідеєю швидкого збагачення, що побіг грабувати банк без буд-якої підготовки, не взявши із собою навіть маски. докладніше »

Злочинці, які насмішили світ. Частина 4

Бувають злочини, які викликають не страх і навіть не здивування, а сміх. І хоча комедіанти від криміналу нікого смішити не мали наміру, читаючи про скоєні ними злочини неможливо не посміхнутися. докладніше »

Злочинці, які насмішили світ. Частина 3

ЗлочинціЛюди, які вчинили ідіотський вчинок, потрапляють в анекдоти; політики, які вчинили ідіотський вчинок, потрапляють в історію; злочинці, які скоїли ідіотський злочин, опиняються за ґратами.

докладніше »