Детектив

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Ангел с фанерным щитом

1393221430_nebesnya_sotnyaВладимиру Владимировичу Путину посвящается докладніше »

Ангел с фанерным щитом

1393221430_nebesnya_sotnyaВладимиру Владимировичу Путину посвящается

– Выходим на точку…
– Цель захвачена…
– А!!! Ничего не вижу!

докладніше »

Даздраперма

Він розплющив очі і деякий час нерухомо лежав, прислухаючись до своїх відчуттів. Занепокоєння не минало. Це завжди починалось однаково: спочатку Поклик спонукав сильніше калатати серце, потім пульсуючим теплом перетікав у лапи, і, нарешті, яскравим спалахом вибухав у голові. докладніше »

Приречені

– Вста-а-ти!!! В атаку!!! Підвестися! – перекрикуючи гуркіт розривів, репетував капітан, що метався окопом. – Устати!
Він зупинився над двома солдатами, що скорчилися на дні капоніра.
– Устати! докладніше »

Вічний блукач

Розбійники напали на караван раптово. Не встиг лемент першої жертви завмерти серед барханів, як всі караванники й охорона були вбиті.
І тільки принцеса, красуня Лалі, продовжувала боротися в оточенні своїх воїнів. Саме тоді й з’явився він. Стрімкіше вітрів Ель-Дала ввірвався незнайомець у ряди розбійників, і вороги побігли. докладніше »

Горище бажань

На старе, запорошене горище вели скрипучі дерев’яні сходинки. Кожного разу, коли ноги мешканців ступали на них, вони стогнали, скаржачись навколишньому світу на свою важку, невдячну роботу, яку виконували ось уже понад сторіччя. Ґвинтові сходи впиралися в масивні двері, котрі мешканці з трудом відчиняли потертим залізним ключем. докладніше »

Злочинці, які насмішили світ 7

У Москві троє мажорів вирішили стати крутими і пограбувати кантор. Зробили вони це першого квітня, щоб перехожі подумали, що це першоквітневий жарт… докладніше »