Його величність споживач

У Львові буде сформована експертна група з енергозбереження

ISB 54.412.787Громадськість Львова звернулась до ЛОДА з пропозицією створити експертну групу з енергозбереження. докладніше »

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Світ кухонних плит

Великий асортимент кухонних плит заставляє господиню замислитися: яку плиту вибрати? Що краще – газова плитка чи електрична? Звісно, це важливі питання, на які ми допоможемо вам відповісти, але пам’ятайте, яку б досконалу плитку ви не купила, вона все одно не буде за вас готувати. Чудо-печі, що самі печуть пиріжки, існують тільки у казці, тому головним дивом на кухні із стародавніх часів і дотепер залишається вправна господиня. докладніше »

Чайник для чайників

Часи чайних церемоній давно відійшли у минуле. Сучасне життя нав’язує нам інші темпи. Тепер все треба робити швидко – їсти на ходу, прибирати, розмовляючи по телефону, чай пити, не відволікаючись від роботи. Витримати заданий життям темп допомагають побутові прилади, серед яких електричний чайник займає не останнє місце. Але як вибрати чайник, який буде надійно працювати? Це не просте питання. Вирішити його намагається багатомільйонна армія споживачів. Тож давайте і ми приєднаємося до пошуків міфічного ідеального чайника. докладніше »