Психологічні етюди

Соціопатія. Комплекс влади.

52«Найбільші святі виходять з найбільших чортів» – стара англійська приказка. докладніше »

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Про людину та діряві горщики

У минулому номері журналу, ми з вами, шановні читачі, розглядали з яких основних компонентів складається людська психіка. Ми виділили три основні складові, які формують базову структуру нашого внутрішнього світу. Традиційно вони називаються его, супер-его та ВПЗ або “несвідоме”. У цій статті спробуємо пояснити, як тримати свій внутрішній світ під контролем. докладніше »

Реальна свобода

Фрактал – нескінченно самоподібна геометрична фіґура, кожен фраґмент якої повторюється при зменшенні масштабу. Іншими словами, більша повторюється в малому, а мале подібне до великого. Як матрьошка… докладніше »

Справжня свобода

Що таке свобода, і як її отримати? Чи можна бути вільним у тюрмі і поневоленим, маючи абсолютну свободу пересування? Яку ціну треба заплатити за свободу?
Прочитавши цю статтю, ви не отримаєте всіх відповідей і не станете вільним відразу, але дізнаєтесь, як зробити перший крок до справжньої свободи. докладніше »

Звички, які керують нами

Звички та стереотипи – рамки, за межі яких ми не наважуємося вийти. Із цієї причини людина, яка асоціює себе зі своєю звичкою, тобто, яка не усвідомлює, хто насправді маніпулює її розумом і тілом, сама перетворюється на ходячий шаблон. Саме віра в стереотипи та шаблони не дає людям, які довгий час перебували за ґратами, адаптуватися на волі і почати нове життя. Як подолати самого себе?
Про це однаково цікавою буде дізнатися як колишньому ЗК, так і людині, яка не потрапляли за ґрати. докладніше »