Криміналіст

Тойоти і мерседеси для обраних

invУ той час, як десятки тисяч інвалідів марно чекають від держави на Део Ланоси, обрані, отримують з-за кордону фешенебельні автомобілі. Не платять за них у казну податки і мита. Від схеми український бюджет недоотримує сотні мільйонів гривень. Зате в особливій касті щасливчиків життя вдалося. докладніше »

Роздуми про «Львівгаз»

gggУ цій статті журнал проаналізує інформацію, отриману нами у коментарях під статтями, та у офіційних запитах. Це не що інше, як докази незаконної діяльності, яку упродовж кількох років ведуть керівники ПАТу. докладніше »

Tags:

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Еволюція злочинності

182334-1936x1452Становлення великого капіталу у нашій пострадянській дійсності ще не завершено, та формування еліт знаходиться в зародковому стані. Переділ власності, який почався два десятиліття тому все ще триває. Звідси криміналізована влада і соціально – економічна нестабільність на загальному кризовому тлі. Спроби масмедія, часто з подачі владних і силових структур зобразити кримінальне співтовариство, як самостійну, незалежну одиницю не витримує критики. Пертурбації і переділ сфер впливу, відстріл кримінальних авторитетів високого рангу, який має місце, є лише відлунням тих подій, які відбуваються у вищих ешелонах влади.

докладніше »

Електронні пірати

pУ Львові функціонують чисельні магазини комп’ютерної техніки, та комп’ютерні клуби які використовують неліцензійне програмне забезпечення.

докладніше »

Експертно-криміналістична допомога

eksp1Експерт ТОВ «Львівського центру науково-технічних та незалежних експертно-криміналістичних досліджень» Кулинський Роман Ігорович, 1973 р.н., уродженець м. Львова, закінчив ДУ «Львівська політехніка», з 1997 по 2012 роки працював експертом Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ, підполковник запасу. Внесений у Державний реєстр судових експертів України. докладніше »

Просто злочинець

У 2005 році львіська прокуратура зловила цікавого “злочинця”, у діях якого не було складу злочину. Не зважаючи на це, проти нього завели кримінальну справу. Порушення не вдалося довести, але розгляд справи був, покарання призначено. За що? Питання саме для розділу “Криміналіст”. докладніше »

Секретні права для слідчих

«Для службового користування» – саме така примітка стоїть на брошурі «Допустимість тактичних прийомів при допиті», яку міліціонери не спішать демонструвати громадянам, що не носять міліцейського кашкета. У цій брошурі чітко прописані правила, за якими повинен діяти слідчий під час допиту свідка чи підозрюваного. докладніше »