Кримінальні традиції Львова

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Чіча та Ляля

Наприкінці ХІХ століття у Львові орудували злодійки, яких поліції ніяк не вдавалось спіймати. Звали дівчат Чіча та Ляля. Вони висмикували з рук панянок сумочки і тікали геть з такою швидкістю, що наздогнати їх було не можливо… докладніше »

Роман із каменем

На початку ХХ століття в Європі та Америці сталося із десять гучних скандалів, пов’язаних із коштовним камінням. У всіх випадках представники відомих, іменитих сімей намагалися збути ювелірам прикраси, коштовності в яких виявилися фальшивими. Усі випадки об’єднує один цікавий факт, який, на перший погляд, не мав до справи жодного стосунку, – всі дами, які намагалися надурити ювелірів, до Першої світової війни відвідали Львів. докладніше »

Із чим біс не жартував або азарт по-львівськи

Серед тих, хто грає, песимістів немає! Кожен із них вірить, що йому поталанить. Тому кожен в душі має надію, що знайде скарб або виграє в лотерею. Для особливих фанатиків азарту ще з давніх часів придумано й більш небезпечні види гри з фортуною. докладніше »

Львів – традиція розпусти

Якщо ви почнете пильно придивлятися до фасадів львівських будинків, то зробите для себе цікаве відкриття – часто старі кам’яниці прикрашені голими жіночими тілами та фалічними символами. Така еротичність не випадкова, адже наше місто колись славилося не тільки просвітництвом і культурою, а й легендарними борделями і повіями. докладніше »