Кримінальні війни

Про інформаційну війну

granataВсе що ви скажете буде використано проти вас – це не тільки знаменита фраза американських поліцейських, це ще й головний принцип інформаційної війни, яка жорстко та професійно ведеться проти нас. докладніше »

Еволюція злочинності

crСтановлення великого капіталу у нашій пострадянській дійсності ще не завершено, та формування еліт знаходиться в зародковому стані. Переділ власності, який почався два десятиліття тому все ще триває. Звідси криміналізована влада і соціально – економічна нестабільність на загальному кризовому тлі. Спроби масмедія, часто з подачі владних і силових структур зобразити кримінальне співтовариство, як самостійну, незалежну одиницю не витримує критики. Пертурбації і переділ сфер впливу, відстріл кримінальних авторитетів високого рангу, який має місце, є лише відлунням тих подій, які відбуваються у вищих ешелонах влади. докладніше »

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Невідома війна-2

Аксіомою є те, що наркобізнес, як і будь-який інший злочинний механізм, не може існувати самостійно і вимагає неодмінної підтримки інститутів влади, особливо виконавчої та судової. Лідер будь-якого злочинного угрупування − це перш за все буфер і скріплення між корумпованою державною вертикаллю і кримінальним співтовариством. Відсутність будь-якої з цих складових перетворює його в пересічного кримінальника, приреченого на арешт або ліквідацію. докладніше »

Невідома війна

Це продовження серії статей про мексиканські наркокартелі – на сьогодні одних з найбільш впливових злочинних співтовариств у світі. Вони вже давно переросли з дрібних груп контрабандистів у великі добре організовані структури.
Картелі все ще перебувають у стадії воєн за переділ світового чорного ринку і тому їх активність порівняно легше спостерігати й аналізувати, ніж діяльність давно леґалізованих лідерів кримінального співтовариства. докладніше »

Плем’я автомата Калашнікова

14 липня в Палермо за контрабанду зброєю судили інтернаціональну банду із 6 осіб: двох албанців, двох українців і двох місцевих. Їм інкримінували ввезення на територію Італії понад 400 одиниць вогнестрільної зброї, яка, на думку поліції, частково була реалізована місцевим сіцілійським злочинним кланам, а також колабрійській “ндрангеті”, а частково зникла в невідомому напрямку. докладніше »

Продавці зброї

Торгівля зброєю – світова практика. Її здійснюють і потужні національні корпорації і невеликі фірми. Але існують і так звані “чорні дилери” – люди, які організовують ланцюг із зацікавлених осіб та організацій, і продають зброю на свій страх і ризик незаконним режимам, терористичним організаціям і іншим нелеґальним структурам. Завдяки низці нескінченних військових конфліктів, попит на їх товар існує завжди. докладніше »