Карти гроші три стволи

Все, труба! Нас накрили!!!

igik«На гарячому» затримані працівники ПАТ «Львівгаз», які намагались вивезти до Харкова більше 5 км списаних газових труб. докладніше »

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Вам нечувано повезло!

4Якщо ви активний користувач мережі Інтернет, то напевно, починаєте свій день з перегляду електронної пошти. Окрім бажаних листів від друзів та знайомих ви отримуєте і спам – рекламні проспекти, посилання на порносайти, запрошення у соціальні мережі. Серед цих несподіваних листів і приємні. Але, будьте обережними, бо приємні несподіванки можуть бути небезпечними! докладніше »

Вам нечувано повезло!

Якщо ви активний користувач мережі Інтернет, то напевно, починаєте свій день з перегляду електронної пошти. Окрім бажаних листів від друзів та знайомих ви отримуєте і спам – рекламні проспекти, посилання на порносайти, запрошення у соціальні мережі. Серед цих несподіваних листів і приємні. Але, будьте обережними, бо приємні несподіванки можуть бути небезпечними! докладніше »

Немає диму без вогню

На початку вересня 2012 року у м. Городок, Львівської області, невідомі підпалили машину, яка була в користуванні головного редактора видання «Газета для Вас», Андрія Хоми. Наразі міліції не вдалося вийти на слід злочинців, отже журнал «Кримінальне чтиво. Захід» вирішив допомогти слідству, дослідивши, хто ж міг бути настільки злим на Андрія Хому, що не побоявся перейти межу законності. Виявилося, що незадоволених діями головного редактора чимало… докладніше »

Кати у погонах

У 2011 році через дії або бездіяльність міліції пішло з життя 35 людей, в тому числі 7 повісилися, 5 – викинулися з вікна. Вже традиційно щороку під управліннями МВС України проходять протести проти міліцейської жорстокості. Під райвідділками стоять матері з фотографіями там замордованих. Однак, ніяк не зменшується кількість випадків жорстокого поводження з затриманими. І 2012 рік не став винятком. докладніше »

Чужий гаманець

Всім вам відома приказка: „Легкий сир тільки в мишоловці”. Як правило, це стосується і легких грошей. Але, тим не менше, у бажаючих покласти до кишені чужі грошенята недостатку немає. Вирішивши дослідити, наскільки наші співвітчизники до чужого майна жадібні, журналіст розвісив у одному з районів Львова об’яву, у якій сповіщав, що знайшли гаманець, повний грошей… докладніше »

Баба Катя – наркобарон

Живе бабця Катерина у Городоцькому районі. Вона просила не називати свого прізвища, та села, де вона проживає: – Щоб ся люди не сміяли… докладніше »