Із редакторської шконки

Вітання «Львівгазу» з лінії фронту

IMG_7036Не зважаючи на свою тимчасову відсутність, я продовжую тримати справу щодо зловживань керівництва ПАТ «Львівгаз» на контролі. докладніше »

Tags: , ,

Прощальний копняк корупції

IMG_6481Панове, не спішіть святкувати. Війна не вічна… докладніше »

Tags: , ,

Незалежного журналіста переслідують через професійну діяльність

KotenkoЛьвівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування. докладніше »

Темні часи

Bild5699В Україні настали темні часи. У романах написаних в силі фентезі так називають період правління сил зла. Це дуже влучна назва. Навряд чи комусь вдасться точніше та стисліше описати період часу, коли закон діє вибірково, а доброта та порядність більше не рахуються необхідними для людини якостями. докладніше »

Честь мундиру

Міліціонери до смерті побили підозрюваного, міліціонери б’ють кийками чоловіків, яки затримались у кафе, щоб допити пиво, міліціонери, які погрожують розправою підліткам на вулиці… – знайомо і не викликає здивування?! Чому люди у погонах дозволяють собі таке? докладніше »

Маленькі люди у великих кріслах

Опинившись у кріслі начальника, отримавши посаду і владу, яку вона надає людина починає змінюватись, причому не у найкращу сторону. Складається враження, що крісла у владних кабінетах пропитуються отрутою, яка, через дупу начальника уражає його мозок. докладніше »

Влада як засіб

Влада – бажання керувати, розпоряджатися долями інших людей. Через це бажання скоюють найстрашніші злочини. Більшість мріє про неї і лише одиниці розуміють, що найскладніше отримати владу не над іншими, а над самим собою. докладніше »

Не суди та не судимий будеш

Що таке злочин? Чи впевнені ви, що знаєте відповідь на це запитання? «Злочинець!» – кричав Понтій Пілат на Ісуса. Але хто з них насправді був злочинцем? Той, хто порушував закони Риму, чи той, хто сумлінно виконуючи їх, відправив месію на хрест? Іноді ми поспішаємо наклеювати на людей ярлики. докладніше »